Korzyści

Współpraca z nami z pewnością ułatwi Państwu zarządzanie flotą samochodową i przyniesie wiele korzyści dla całej firmy.

W ramach współpracy zapewniamy:

 •  24h opiekę ze strony Biura Obsługi Klienta

Zawsze, gdy będziecie Państwo potrzebowali pomocy lub rady, do dyspozycji są nasi Konsultanci, którzy udzielają pomocy w pełnym zakresie współpracy. Nasze Biuro Obsługi Klienta dostępne jest pod jednym numerem telefonu, który aktywny jest także po godzinach pracy biura oraz, w nagłych przypadkach, także w nocy. 

 •  Wysoką jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie i po jak najniższych cenach, co w połączeniu z uzyskanymi w ramach współpracy informacjami na temat aktualnego stanu floty, pozwoli Państwu obniżyć koszt eksploatacji samochodów w firmie.

 •  Bezpośredni dostęp do aplikacji Efleet

Aplikacja umożliwia wgląd do bieżących informacji o stanie samochodu, kosztach oraz historii jego napraw.

 •  Jedną zbiorczą fakturę ze szczegółowym raportem serwisowym dla każdego pojazdu

Minimalizujemy dokumentację administracyjną do jednej zbiorczej faktury za określony okres. Na Państwa życzenie istnieje także możliwość przygotowania elektronicznego pliku do faktury w formacie programów: PASCOM, CARMEN, SOFTRA lub EXCEL. 

 •  Kompleksową obsługę serwisową samochodów

Świadczymy szeroki zakres usług, począwszy od serwisu, wymiany i przechowalni opon, po szeroko pojętą mechanikę i diagnostykę samochodową. Posiadamy ściśle określoną strukturę działania oraz rozwinięty system informatyczny w ramach sieci serwisów, co pozwala nam oferować usługi na jednakowych warunkach, na terenie całego kraju. 

 •  Doradztwo i profesjonalną obsługę handlową

Nasi handlowcy służą Państwu rzetelnym i profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w zakresie kreowania firmowej polityki flotowej.

 •  Pomoc indywidualnego doradcy

Naszym Klientom oferujemy także pomoc indywidualnego doradcy - opiekuna, którego zadaniem jest profesjonalne koordynowanie wszystkich czynności związanych z realizacją ustaleń zawartych w umowie handlowej.

 •  Bezgotówkowe rozliczenie wszystkich usług wykonanych w ramach umowy serwisowej

Za usługi wykonane w danym okresie, wystawiamy szczegółową fakturę zbiorczą, której płatność odbywa się przelewem na konto bankowe w terminie odpowiadającym wcześniej ustalonym warunkom współpracy. 

 •  Monitoring poziomu jakości usług serwisowych

Stała kontrola jakości usług wykonywanych przez warsztaty oraz nadzór nad wszystkimi naprawami samochodów, przeprowadzanymi w ramach umowy, dadzą Państwu gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa. 

 •  Kontrolę i minimalizację wydatków

Zarówno wgląd do aplikacji Efleet, jak i raporty przez nas generowane pozwolą Państwu w łatwy sposób zaplanować koszty w długim okresie czasu. 

 •  Stałą mobilność

Nadzorujemy cały proces udostępnienia samochodu zastępczego Państwa pracownikowi, co pozwala zachować mobilność w czasie naprawy.
 

Newsletter

Jezeli chcesz pierwszy dowiadywac sie
o nowosciach na stronie zamów newsletter
wpisując swój adres i naciskając przycisk zielonego plusa.

zapoznaj się z regulaminem

projektowanie stron internetowych WEBIDEA ADVANCE